CODZIENNIE odkrywa Warszawę
na nowo

Szukasz licencjonowanego przewodnika po Warszawie i Mazowszu?

    Dzień dobry,

   Nazywam się Daniel Echaust,  urodziłem się i wychowałem na Mokotowie. Pochodzę z bardzo patriotycznej rodziny, od pokoleń żyjącej i pracującej w tym mieście, i dla tego miasta! Od 5 lat jestem licencjonowanym przewodnikiem miejskim polsko i anglojęzycznym, a we własnym zakresie szkoliłem się w Mazowszu. Jestem również właścicielem Portalu Warszawskiego oraz Społecznym Opiekunem Zabytków. 

   Dbam o najwyższą jakość moich spacerów, jak i wartość merytoryczną, którą przekazuję moim gościom! Nie jestem tylko  przewodnikiem, ale przede wszystkim niosę misję edukacyjną, tym bardziej że wychowałem się wśród przewodników, i ludzi o niebywałych osobowościach. Mogę zorganizować trasę w dowolnym miejscu Polski.

    Pracowałem przez cztery lata z Super Expressem i wspólnie organizowaliśmy, z wielkim powodzeniem, spacery dla Warszawiaków.

    Obsługuję profesorów uniwersyteckich z USA, UK, jak i rodziny, szkoły, czy seniorów. Nie powielam nikogo ani niczego.

   Jestem jedynym przewodnikiem, który jest w pełni akceptowalny przez  PTTK w Modlinie i stąd posiadam wyłączność na spacery z tamtejszymi przewodnikami.

   Pracowałem dla kawy Pluton, miasta, MKiDn, i wielu wielu firm.

 

    Mam rekomendacje, i polecenia, zatem jeśli szukasz przewodnika, rdzennego warszawiaka od pokoleń, z tradycjami przewodnickimi w rodzinie, nie wahaj się minuty dłużej.

Po prostu do mnie napisz!

Daniel Echaust

Portal Warszawski