CODZIENNIE odkrywa Warszawę
na nowo

Zapraszamy na czerwcową eksplorację Twierdzy Modlin. Całodzienna wycieczka.

16 czerwca 2019 r. Portal Warszawski we współpracy z Sekcją Przewodników PTTK „Bastion”, zaprasza na kolejne zwiedzanie Twierdzy Modlin.

Od czterech lat mamy wspaniałą frekwencję dlatego, że w bardzo szczegółowy sposób przedstawiamy historię obiektu, jak i pokazujemy miejsca, które na co dzień są niedostępne – kazamaty, lochy podziemne, czy przejścia w Zakroczymiu. Twierdza Modlin to bardzo rozległy teren i bez profesjonalnych przewodników nie ma możliwości poznania tego miejsca jak należy.

    Gwarantujemy bogatą trasę, doskonałą opiekę przewodnicką i wyżywienie.

I tak 16 czerwca 2019 roku w pierwszej części programu zwiedzimy tradycyjnie koszary modlińskie, które skrywają wiele skarbów. Bardzo szczegółowo zwiedzimy wnętrze, jak i otoczenie zewnętrzne koszar. Po obiedzie, czyli ok. 15 – ej w drugiej części programu zwiedzimy działobitnie Napoleona, miejsce straceń, Zakroczym,  i  przejdziemy 500 metrowym korytarzem


Koszt 120 pln – obejmuje; transport, opieka licencjonowanych przewodników, wejście na teren Modlina, i wieże tatarską oraz ubezpieczenie. Dodatkowo dla zainteresowanych koszt obiadu – 25 pln . Płatność na miejscu. W cenie mikroporty dla wygody!

Dla rodzin z dziećmi mamy zniżki!

Jako, że zainteresowanie naszymi wyjazdami jest duże, szczególnie w okresie wiosenno letnim, wpisujemy na zasadzie, kto pierwszy ten lepszy. Mamy ok. 40 miejsc! Rezerwacja miejsc do  dnia wyjazdu. Wyjazd z placu Bankowego o godz. 9.00. Zaczynamy o 10.00 w Modlinie.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! Dzieci mile widziane!

Szczegóły dotyczące rezerwacji, płatności itd prosimy kierować na maila;
kontakt@portalwarszawski.com.pl, portal.warszawski@gmail.com

Portal Warszawski