Sauny miejskie opanowane przez gejów?

    W reakcji na artykuł w Warszawa w Pigułce o  spotykających się gejach w saunach na warszawskich basenach, do redakcji Warszawy w Pigułce odezwał się Artur (imię zmienione), który jest rozpoznawalną osobą w warszawskim środowisku LGBT i nie tylko.

„Bardzo często wraz ze swoją rodziną uczęszczaliśmy na Baseny m.in Baseny Inflancka oraz ‚Warszawianka’. W kompleksach tych często korzystaliśmy z Sauny” – pisze nasz Czytelnik. Od dłuższego czasu zauważyliśmy w tych miejscach coś niepokojącego. Praktycznie kilka razy w tygodniu gdy się tam udajemy napotykamy w Saunach grupkę mężczyzn wzajemnie się masturbujących… Zgłaszaliśmy ten Fakt do obu tych obiektów, z każdego uzyskaliśmy odpowiedź, że zostanie wywieszony regulamin, że Pracownicy zostaną przeszkoleni. W dniu dzisiejszych chcieliśmy skorzystać z dnia wolnego i udaliśmy się na Inflancką, gdzie w saunie 2 mężczyzn uprawiało seks oralny, na nasz widok uciekli. Kolejny raz zgłosiliśmy ten fakt obsłudze ale chyba nic z tym nie chcą zrobić. Może Państwo są w stanie jakoś pomóc i w imieniu gazety wystąpić z pismem do tych obiektów bądź też napisać jakiś artykuł.

Gejowo w saunie?

    Uważam, że trzeba coś z tym zrobić ponieważ miejsca takie jak sauna nie są przeznaczone do uprawiania seksu. Uważam, iż należy ostrzec mieszkańców, a w momencie gdy osoby dokonujące się takich czynów przeczytają artykuł to może przestaną to robić” – dodaje zbulwersowany Czytelnik.

    „Takie rzeczy się dzieją od dosyć dawna, na rożnych czatach proponowane są tego typu rozrywki.
Na tym obiekcie na Mokotowie tego typu spotkania są czymś powszechnym i organizowanym od od kilku lat. Nie jest to jedyne miejsce w na mapie gejów w Warszawie.
Ostatnio jednak zrobiły się coraz bardziej popularne i przestały być tematem tabu, o którym wiedziało tylko środowisko.
Jako zdeklarowany gej uważam, ze łózko i cztery ściany są miejscem wszelkich zabaw erotycznych.
Jako osoba ze środowiska LGBT nie uważam, że nasze prawa są w tym mieście łamane, a takie zachowanie źle wpływa na postrzeganie homoseksualistów, co bardzo mnie smuci.
Nie wszyscy mamy potrzebę uzewnętrzniania się ze swoją seksualnością. Geje byli, są i będą – sztuka polega na tym, by swoim zachowaniem nie naruszać praw innych osób – również tych, którzy nie chcą być narażeni na tego typu widoki, co jestem w stanie zrozumieć” – pisze Artur, gej z Warszawy

My, Portal Warszawski, otrzymaliśmy przed chwilą od naszego czytelnika oto taki mail; To, ciekawe, co pisze cytowany przez Was Artur w art. o saunach. Na Forum Muranów był ten z art. z Pigułki zamieszczony z uwagi na pobliską Inflancką, ale po godzinie został z Forum usunięty. Jako ciekawostkę podam tylko fakt, że w podważanie wiarygodności tego, co Pigułka napisała zaangażowali się znani z Warszawskich Świętych Krów, tamtejsi aktywiści, którzy nie wiedzieć czemu, zlecieli się na Forum Muranów. To zdaje się środowiska wzajemnie się przenikające.

Warszawa w Pigułce, Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *