CODZIENNIE odkrywa Warszawę
na nowo

Na Powiślu przy ulicy Okrąg pojawił się wandal, który notorycznie niszczy samochody

    Z przykrością muszę stwierdzić, że na Powiślu przy ulicy Okrąg pojawił się wandal, który notorycznie niszczy samochody. Początkowo na moim aucie pojawiła się jedna rysa w dość nietypowym miejscu po na środku klapy bagażnika, dziś pojawiła się kolejna po podobnym miejscu.

   Oglądałem sąsiadujące samochody i w wielu widać podobne uszkodzenia co świadczy o tym, że mamy do czynienia z jednym sprawcą. Pragnę podkreślić, że zarówno mój jak i inne samochody były zaparkowane w sposób przepisowy w wyznaczonych miejscach. Jeśli ktoś ma informacje na temat potencjalnego wandala to bardzo proszę o kontakt. – pisze na grupie Powiśle Warszawa, pan Jakub.

    Dzisiaj wracając patrzyłem na samochody zaparkowane w tym miejscu i ogromna część ma takie rysy.. Problem dotyczy tylko aut parkowanych przy Okrąg bo ani przy Wilanowskiej ani przy Ludnej takich śladów nie ma. Innej reguły nie ma. Dotyczy to zarówno samochodów nowych, starszych, na rejestracjach warszawskich i pozawarszawskich, marek europejskich i pozaeuropejskich… Jakiejś mendzie przeszkadza, że ludzie parkują po tym blokiem. – reasumuje pan Jakub.

Ale to nie wszystko. Okazuje się, że sytuacje z niszczeniem mienia w tej okolicy zdarzają się notorycznie od dwóch lat.

PW