[VIDEO] Oto jak cichaczem SGH przejmuje tereny! Za zgodą ratusza!

     A jednak MIASTO I SGH PLANUJĄ ZBURZYĆ PRZEDSZKOLE NA BATOREGO, PRZENIEŚĆ JE DO AKADEMIKA, A NA JEGO MIEJSCU ZBUDOWAĆ 16-PIĘTROWĄ PLOMBĘ! – pisaliśmy o tym 26 czerwca!
 Pan Potapowicz  szef lokalnego POKO nie pozostawił nas bez odpowiedzi, i zarządził sprawdzenie statusu umowy.  Okazuje się, że do realizacji wyżej wymienionego projekty jest jeszcze bardzo daleka droga. Procedura planistyczna w Warszawie trwa bardzo, bardzo długo (ok. 2 lat przy dobrych wiatrach). Na dzień dzisiejszy to jest tylko plan, czyli „scenariusz” dla przestrzeni w danym obszarze. Obecnie plan rejonu ul. Bruna jest na etapie wniosków.
To wstępny etap przygotowywania MPZP dla tego rejonu. To najlepszy moment na zgłaszanie uwag przez mieszkańców. Ja deklaruję pilnowanie tematu w Komisji Ładu Przestrzennego – deklaruje radny z .Nowoczesnej pan Paweł Sawicki.
Chyba jednak nie Panowie, proszę dobrze obejrzeć film!

  

https://www.facebook.com/390905408212045/videos/897976743897172/

   „Drzewa są nasze, trawniki są nasze, a wasze są tylko stołki… Mieszkańcy ul. Batorego mówią o wycince drzew na terenie przedszkola przy ul. Batorego 35. Byłem na miejscu i z tego co ustaliłem w rozmowie z Kierownik przedszkola, to Sanepid nakazał wymianę ogrodzenia przedszkola, w reakcji na co przedszkole poprosiło dendrologów o zbadanie drzew i on/oni wydali rekomendacje wycinki kilkunastu drzew.

Co ma jedno z drugim wspólnego tego mogę się jedynie domyślać w kontekście wcześniej podpisanej umowy władz SGH z prezydentem Rafał Trzaskowski dotyczącej budowy na terenie przedszkola akademików SGH. Mieszkańcy mówili mi także o planowanym dojeździe przez działkę przedszkola do terenu SGH.”

za; Podlej drzewo

PW

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *