Dodatkowe LOTy krajowe

     – W związku z dynamicznym rozwojem Polskie Linie Lotnicze LOT nie tylko otwierają kolejne połączenia z Warszawy, rozbudowują swój budapesztański hub, ale także rozwijają siatkę połączeń z lotnisk krajowych. Od sezonu zimowego pasażerowie będą mogli skorzystać z dodatkowych połączeń między stolicą Polski a Poznaniem, Lublinem i Rzeszowem – czytamy w komunikacje PLL LOT.   

Polskie Linie Lotnicze LOT rozwijają swoją ofertę na trasie do i z Poznania. Miasto od prawie 100 lat jest targową stolicą Polski, a Międzynarodowe Targi Poznańskie to niekwestionowany lider wśród ośrodków targowych w Polsce i Europie Środkowej i Wschodniej. W 2018 r. targi odwiedziło ponad milion osób! W Poznaniu spotykają się liderzy biznesowi, by podejmować kluczowe decyzje o przyszłości swoich przedsiębiorstw. Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego jest zlokalizowany niemal w centrum miasta. Zaledwie 7 km od poznańskiego rynku. Ten atut oraz dogodny rozkład lotów oferuje dziś pasażerom możliwość najszybszej i najbardziej komfortowej podróży między Warszawą a Poznaniem.

– Oferta na trasie Warszawa – Poznań – Warszawa skierowana jest nie tylko dla biznesu, który bardzo ceni swój czas. Dajemy dogodną ofertę podróży dla wszystkich pasażerów, którzy z jednej strony chcą poznawać walory obu stolic – Wielkopolski i Polski, a z drugiej chcą skorzystać z możliwości dogodnej i szybkiej przesiadki na Lotnisku Chopina. Szósty rejs dziennie na tej trasie dopełnia ofertę dzisiejszych pięciu rejsów LOT-u w dni robocze. Dzięki temu umożliwiamy pasażerom znalezienie dogodnej oferty przesiadkowej na każde z połączeń, które oferujemy z hubu w Warszawie – mówi Robert Ludera, dyrektor Biura Siatki Połączeń w Polskich Liniach Lotniczych LOT.

za ryneklotniczy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *