CODZIENNIE odkrywa Warszawę
na nowo

„Właśnie dlatego warto rozważyć zamontowanie tablic rejestracyjnych na rowerach miejskich w Warszawie”

     Właśnie dlatego warto rozważyć zamontowanie tablic rejestracyjnych na rowerach miejskich w Warszawie – pisze stowarzyszenie Lubię Miasto.

    „Jeden z członków naszego Stowarzyszenia nagrał w ciągu zaledwie 5 minut 3 wykroczenia popełnione przez rowerzystów. W dodatku jeden z nich jechał takim wężykiem, że wcale nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby okazało się że jechał pod wpływem alkoholu. Gdyby ci rowerzyści mieli tablice, ponieśliby konsekwencje albo – co bardziej prawdopodobne – w ogóle by się nie zdecydowali na tak zuchwałe łamanie prawa.

PS. Tak tak, rok na nagraniu się nie zgadza, bo kolega nie umie ustawić właściwego. Zdarza się.”

Lubię Miasto

Właśnie dlatego warto rozważyć zamontowanie tablic rejestracyjnych na rowerach miejskich w Warszawie.Jeden z członków naszego Stowarzyszenia nagrał w ciągu zaledwie 5 minut 3 wykroczenia popełnione przez rowerzystów. W dodatku jeden z nich jechał takim wężykiem, że wcale nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby okazało się że jechał pod wpływem alkoholu. Gdyby ci rowerzyści mieli tablice, ponieśliby konsenwencje albo – co bardziej prawdopodobne – w ogóle by się nie zdecydowali na tak zuchwałe łamanie prawa.PS. Tak tak, rok na nagraniu się nie zgadza, bo kolega nie umie ustawić właściwego. Zdarza się.

Opublikowany przez Lubię Miasto Niedziela, 6 października 2019