SKANDAL! OTO JĘZYK „AKTYWISTÓW”!! Prosto z rynsztoka!

    Naprawdę jeśli piszemy, że aktywistami są w większości ludzie z awansu społecznego, z głębokimi problemami, z kompleksami, ale i z ogromnym ego – to znaczy, że tak jest! Od lat ich studiujemy, i każde ich zachowanie jest po prostu przewidywalne! Wymachiwanie dyplomami przed oczami jest dla nich sensem życia!

Ale niewybaczalne jest to, kiedy do akcji włącza się Sekretarz zarządu Wygra Warszawa Jana Śpiewaka, którego znamy osobiście i w życiu nie słyszeliśmy aby używał takiego języka! Ta sama osoba jest również aktywistką Zielonego Mazowsza, tego samego, które firmuje Buciak, i żona rowerzysty, który smarował samochody psim kałem!

Tak Szanowni Państwo, tak się bawią aktywiści!

   „Zdaniem założycieli stowarzyszenia kampania stowarzyszenia Wygra Warszawa pokazała, ze formuła „apolitycznych” ruchów miejskich powili się wyczerpuje i przyszedł czas na nową jakość” – czytamy na ich stronie!

dobrze Państwo widzicie „pizd..ko”, prostaczko, „gówno wiesz”..

Warszawa staje się jakimś niewyobrażalnym świńskim folwarkiem i jest bezczeszczona przez jakąś zdziczałą tłuszczę, której pozwolono na takie zachowania! Jeśli nie zmieni się w tym mieście nic, to miasto jest stracone!

PW

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *