CODZIENNIE odkrywa Warszawę
na nowo

Bardzo ważne decyzje dla warszawskich przedsiębiorców ❗❗

    Ważne decyzje dla warszawskich przedsiębiorców, których w  mieście mamy 8. 600 lokali użytkowych, które są wynajmowane przez przedsiębiorców.  Miasto proponuje ich najemcom wsparcie, poprzez:

👉czasowe obniżenie czynszu;
👉odroczenie płatności czynszu;
👉rozłożenie należności w czasie.

➡️ odroczone zostaną również spłaty zadłużenia, które przedsiębiorcy będą mogli spłacać w ratach. Najemcy lokali użytkowych, którzy będą chcieli skorzystać z pakietu wsparcia zgodnie z obowiązującą uchwałą rady miasta, muszą złożyć wniosek (każda decyzja będzie podejmowana indywidualnie)

Może się okazać, że bez wychodzenia z domu jesteśmy w stanie wspierać nasz lokalny biznes, po to żeby po tym trudnym czasie móc wyjść do swoich ulubionych knajp czy skorzystać z usług, których obecność od lat wydaje nam się oczywista.
– TWORZYMY LISTĘ lokalnych przedsiębiorców, których obecna sytuacja zmusiła do ograniczenia swojej działalności
🚷 nie możemy wyjść do restauracji, ale możemy zamówić posiłek do domu🍕🥗
💪 nie możemy odwiedzać klubów fitness, miejsc rozrywki i kultury, ale może są miejsca, które zdecydowały się na działalność on-line i dzięki tej usłudze nie musimy rezygnować z aktywności czy zajęć dodatkowych 🎭🗣💃
🚷 nie możemy zrobić zakupów w ulubionym sklepie, ale może znajdziemy go w sieci 🖥💸

    Prosimy o zamieszczenie w komentarzach pod tym postem rodzaju działalności oraz namiarów. Stworzoną w ten sposób listę będziemy publikować w dostępnych nam kanałach informacyjnych.
🔥 Zachęcamy do udziału w akcji i udostępniania

Ważne decyzje dla warszawskich przedsiębiorców ⤵️➡️ w mieście mamy 8 600 lokali użytkowych, które są wynajmowane przez…

Opublikowany przez Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy Poniedziałek, 23 marca 2020