CODZIENNIE odkrywa Warszawę
na nowo

Dlaczego Rafał Trzaskowski jest niebezpieczny ❓❓

      Kobiety są w nim zakochane bo taki śliczny. „Intelektualiści” są w nim też zakochani, bo spełnia ich aspiracje i dzięki niemu mogą poczuć się lepiej. Kochają go środowiska gejowskie bo mało tego, że taki fajny, samczy, to pozwala im latać z durlszlakiem na głowie i epatować wielkościami członków. Kocha go nowa elita, bo ten (Trzaskowski) uosabia wszystkie cechy, których oni są pozbawieni a zapewne uczyniłyby z nich światowców.

Bo taki właśnie jest ten nasz Rafał, światowy, nowoczesny i nie robiący wstydu na świecie. Dokładnie tak uważają jego wiernopoddańczy wyborcy.  I nie ważnie jak złe podejmie decyzję Trzaskowski, oni wciąż będą się do niego modlić. Dlaczego? Bo oni to miasto mają gdzieś, on leczy ich kompleksy!

My na szczęście robić tego nie musimy, i nie robią na nas wrażenia ani jego zdolności językowe, jego wiedza, rzekomo świetne pochodzenie czy intelekt, z którego nie ma żądnego pożytku na stanowisku prezydenta.

    Hanna G. Waltz zostawiła to miasto z bardzo dużym zapasem pieniędzy! W ciągu niespełna dwóch lat swoich rządów, Trzaskowski doprowadza to miasto do bankructwa a teraz w mediach popierających go, ale występujących przeciwko polskiej racji stanu, całą winę przerzuca na PiS!

Jak to jest możliwe, że „elita” prezydentów miast gdzie rządzi PO, Ci geniusze biznesu nie umieją poradzić sobie ze złymi ekonomicznymi reformami rządu?  Jak to jest możliwe, że ten gigant intelektu jedyne co umie to skarżyć się, że jest ofiarą molestowana, mimo że  nigdy to nie miało miejsca? Jak to jest możliwe, ze ten kroczący prawie że arystokratyczny  bóg mądrości, Salomon zmartwychwstały słucha niżej od siebie urodzonych, czyli aktywistów, którzy nam warszawiakom zabraniają jeździć samochodami, zabraniają skasować opłaty parkingowe na czas pandemii czy duszą nas w komunikacji miejskie?

     Rafał Trzaskowski jest pomyłką, tak samo jak pomyłką jest mówienie i myślenie, że Warszawa jest metropolią. Ten facet przez ostatnie półtora roku jedynie realizuje plany HGW, która zostawiła miasto w bardzo dobrej kondycji finansowej, z jasnym planem inwestycyjnym. Przychodzi intelektualista i okazuje się, że kompletnie sobie nie radzi.

Raz lata po lesie i mówi bądź ostrożny, następnego dnia  siedzi w domu i nawołuje do odpowiedzialności. Zachowuje się jakby miał 18 lat albo co gorsza schizofrenię, a jego wyborcy nie widzą sprzeczności, bo w tym czasie mają  orgazm.

    Jest jeszcze jedno wytłumaczenie,  że on jest jak Schetyna. Za wszelką cenę nie che być już prezydentem Warszawy, bo im więcej narzędzi do rządzenie tym większy strach w oczach i igranie ze społeczeństwem.

I nie zapominajmy, że ten rzekomo eteryczny ,wyrafinowany człowiek, co to muchy by nie zabił, jest zdolny do rzeczy strasznych! Ten facet po prostu jest niebezpieczny!

Portal Warszawski