CODZIENNIE odkrywa Warszawę
na nowo

„Stołeczny ratusz ma głęboko w poważaniu ustalenia planu miejscowego, który wcześniej zatwierdził”

     Wczoraj pisaliśmy na naszych łamach na temat TBSu na Ochocie, który nie powstanie, ze względu na błędy i uchybienia niezgodne z planowaniem przestrzennym. Okazuje się, że sprawa ma swoje drugie dno!

   Głos zabrał radny Cezary Król, który razem z radną Dorotą Stagienką, wstrzymali tę inwestycję.

   Doprawdy płaczę kiedy słyszę jak Pani rzecznik Urzędu m.st. Warszawy (która dawniej próbowała tłumaczyć z niezrozumiałych pomysłów Zarząd Dróg Miejskich Warszawa) dziś z przekonaniem informuje warszawiaków, że stołeczny ratusz ma głęboko w poważaniu ustalenia planu miejscowego który wcześniej zatwierdził ….Dokładnie tak jest! Okazuje się  bowiem, że USTALENIA PLANU MIEJSCOWEGO tracą swoją moc kiedy ….. w okolicy jeżdżą autobusy i tramwaje …

Wracając do tematu TBSu, którego nie chce 99,9 % osób wypowiadających się w tym temacie, to jak widać jednak nie można ot tak sobie rozpoczynać inwestycji niezgodnej z MPZP . Dla ciekawostki, dodam tylko jakie zdanie wyrazili WSZYSCY radni oraz Zarząd Dzielnicy w pełnym składzie na sesji Ochota – dzielnica m.st. Warszawy poświęconej tej sprawie .
Podczas sesji padło pytanie :  kto chce wybudowania TBS zamiast rewitalizacji Bazar Banacha ?
Wiecie kto podniósł rękę ? Nikt, powtórzę nikt!

   Tym bardziej dziwi mnie zachowanie Burmistrz Dzielnicy . W moim mniemaniu radni, a tym bardziej Zarządy Dzielnic są przede wszystkim po to aby działać w imieniu Mieszkańców, i z jak najlepszym skutkiem dla Nich. Tu zaś mamy przypadek zgoła odmienny . To żadna tajemnica że Burmistrz Ochoty i Prezydent Trzaskowski znają się bardzo dobrze . Jaki zaś problem w tym,  żeby skutecznie zawalczyć o dzielnice która się zarządza ???

Ano problem partyjniactwa . 

    Strach przed utratą pozycji w stołecznej hierarchii partii, oraz a może i przede wszystkim, strach przed utratą lukratywnego stołka w takim momencie bierze górę nad służbą dla Mieszkańców . I w ten sposób cała misja Zarządców Dzielnic pryska jak mydlana bańka ,a pozostaje jedynie partyjna dyscyplina i posłuszne wykonywanie poleceń partyjnych „baronów „ z miasta ….
A przecież wystarczyłoby, aby Pani Burmistrz pilnowana aby na „Jej terenie „ inwestycje 
były prowadzone zgodnie z planem jaki w konsultacjach zaakceptowali m.in. Mieszkańcy Ochoty …

Mam głęboką nadzieję, że takie czasy wkrótce odejdą do lamusa, i dzielnicami będą radzić ludzie którzy nie będą mieli żadnych obaw aby na pl. Bankowym głośno mówić o potrzebach swoich dzielnic.

Tymczasem jednak chyba nie wszystko jest takie proste i łatwe jak sobie wyobrażali ludzie którzy mieli na budowie zarobić sowite premie.

My z Dorota Patrycja Stegienka już dawno ramie w ramie z kupcami z Bazaru zgłaszaliśmy nieprawidłowości, dziś Mazowiecki Urząd Wojewódzki potwierdził nasze przypuszczenia .
To dopiero kropla w morzu, ale pamiętać trzeba ze to właśnie kropla drąży ową skałę . Dlatego teraz czekamy na rozwój wypadków (Cezary Król)

tu video:

😨😱😢😂😅🤣😩😫😱🤣😂😅😅😢😅😂🤣Płacze kiedy słyszę jak Pani rzecznik Urzędu m.st. Warszawy🏫 , (która dawniej próbowała tłumaczyć z niezrozumiałych pomysłów Zarząd Dróg Miejskich Warszawa) dziś z przekonaniem informuje Warszawiaków ze stołeczny ratusz ma głęboko w poważaniu ustalenia planu miejscowego który wcześniej zatwierdził ….Bo przecież USTALENIA PLANU MIEJSCOWEGO tracą swoją moc 💪 kiedy ….. w okolicy jeżdżą autobusy 🚎🚌i tramwaje 🚋🚃 …. 🤔🤨Kurczę Ta Pani to naprawdę powiedziała …. 😱😨Wracając do tematu TBSu którego nie chce 99,9 % osób wypowiadających się w tym temacie to jak widzicie jednak nie można ot tak sobie rozpoczynając inwestycji niezgodnej z MPZP ✌️‼️Dla ciekawostki dodam tylko jakie zdanie wyrazili #WSZYSCY Radni oraz Zarząd Dzielnicy w pełnym składzie na sesji Ochota – dzielnica m.st. Warszawy poświęconej tej sprawie .Podczas sesji padło pytanie : Aby rękę do góry podniosły te osoby, które chcą wybudowania TBS zamiast rewitalizacji Bazar Banacha 🍏🌽🍐🥩🍗🥚🧁🥧🥬❓❓❓❓Wiecie kto podniósł rękę ⁉️⁉️⁉️#NIKT powtórzę #Nikt ‼️ Tym bardziej dziwi mnie zachowanie Burmistrz Dzielnicy . W moim mniemaniu radni a tym bardziej Zarządy Dzielnic są przede wszystkim po to aby działać w imieniu Mieszkańców i z jak najlepszym skutkiem dla Nich. Tu zaś mamy przypadek zgoła odmienny . To zadna tajemnica ze Burmistrz Ochoty i Prezydent Trzaskowski znają się bardzo dobrze . Jaki zaś problem w tym żeby skutecznie zawalczyć o dzielnice która się zarządza ???🤔🤨A no problem partyjniactwa . 😖😣😫😩😢🤮Strach przed utrata pozycji w stołecznej hierarchii partii oraz a może i przede wszystkim strach przed utrata lukratywnego stołka w takim momencie bierze górę nad służba dla Mieszkańców .I w ten sposób cała misja Zarządców Dzielnic pryska jak mydlana bańka a pozostaje jedynie partyjna dyscyplina i posłuszne wykonywanie poleceń partyjnych „baronów „ z miasta ….A przecież wystarczyłoby aby Pani Burmistrz pilnowana aby na „Jej terenie „ inwestycje 🏗🏚🏘🏡🏠 były prowadzone zgodnie z planem jaki w konsultacjach zaakceptowali m.in. Mieszkańcy Ochoty …Ech mam nadzieje ze takie czasy wkrótce odejdą do lamusa i dzielnicami będą radzić ludzie którzy nie będą mieli żadnych obaw aby na pl. Bankowym głosno mówić o potrzebach swoich dzielnic ✌️💪Tymczasem jednak chyba nie wszystko jest takie proste i łatwe jak sobie wyobrażali ludzie którzy mieli na budowie zarobić sowite premie 💰💵💴My z Dorota Patrycja Stegienka już dawno ramie w ramie z kupcami z Bazaru zgłaszaliśmy nieprawidłowości dziś Mazowiecki Urząd Wojewódzki potwierdził nasze przypuszczenia . To dopiero kropla 💧w morzu🌊 ale pamiętać trzeba ze to właśnie kropla 💧drąży skałe ⛰Dlatego teraz czekamy na rozwój wypadków 😊😁Bazar BanachaBazar BanachaTVP3 Warszawa

Opublikowany przez Cezarego Król Czwartek, 7 maja 2020

 

PW

zdj. JEMS Architekci