Tak będzie wyglądać nowy P&R na Bródnie

Wczoraj odbyła się pierwsza prezentacja koncepcji parkingu P&R u zbiegu ulicy Rembielińskiej i Kondratowicza przygotowanej przez Innebo Architects. Poniżej mają Państwo kilka slajdów z prezentacji – poinformowała na swoim profilu Agnieszka – Janczewska Golińska, radna Warszawy.

    „Parking w formie dwóch budynków będzie oferował 475 miejsc postojowych i 116 stanowisk dla rowerów. Budynek A od strony Kondratowicza będzie miał 4 kondygnacje i dach zwieńczony panelami fotowoltaicznymi a budynek B od strony Rembielińskiej będzie miał 3 kondygnacje i „zielony” dach będący przestrzenią dla mieszkańców z siłownią oraz skateparkiem.


Przygotowana koncepcja nie dotyczy Bazarku a tylko parkingu jednakże przestrzeń na potrzeby bazarku została zabezpieczona. Nieco zmniejszona, ale w jego dotychczasowym miejscu.
Koncepcja została wstępnie pozytywnie przyjęta przez mieszkańców choć z obawy na hałas wątpliwości budzi zielona strefa ze skateparkiem od strony Rembielińskiej.

Do tej wstępnej koncepcji autorzy zbierają uwagi mieszkańców do czego bardzo gorąco zachęcam. Uwagi można zgłaszać wypełniając ankietę znajdującą się pod poniższym adresem:
https://forms.gle/c6oHe62osUT2fHFp9

za: www.facebook.com/agnieszkajaczewskagolinska

PW

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *