Koalicja Obywatelska znów łamie prawo na Ochocie!

Na Ochocie znów wrze. Mija miesiąc a Koalicja Obywatelska znów kombinuje co zrobić, żeby było jak sobie życzą. O sprawie pisze radna Ochoty, Dorota Stegienka.

Przepychanie kolanem

„Znów musimy prosić i angażować Prezydenta, bo znów Klub Koalicji Obywatelskiej postanowił złamać prawo i pokazać, że zapisy statutu dzielnicy ma ZA NIC! Po 30 dniowej przerwie p.o Przewodniczącego Jan Pluta pomimo statutowych zapisów świadomie zlekceważył sprawę i nie wznowił obrad XVIII Sesji Rady Dzielnicy. ❗ Paraliż prac Rady Dzielnicy Ochota tak naprawdę trwa od marca ubiegłego roku. Nie opiniujemy ważnych kwestii, nie zajmujemy się ważnymi dla dzielnicy sprawami, mijają nam kolejne terminy. Część za naszymi plecami przepchnęła już Rada Warszawy część przeterminowana leży i czeka na…? Dobre pytanie, na co? Za te wszystkie decyzje ktoś finalnie i personalnie będzie musiał wziąć odpowiedzialność. Na giełdzie nazwisk padają różne osoby. Ciekawe czy wtedy też będą zapewnienia i poklepywanie po ramieniu? Mam duże wątpliwości.  Ciężko zrozumieć jaki jest cel przedłużania tej i tak długo trwającej AGONII? Cierpi dzielnica, cierpią Mieszkańcy i urząd Panie Prezydencie

Mam nadzieję, że zapowiadana na najbliższy weekend nowa jakość i poważna zmiana będzie odcięciem się od tego typu patologii a nie tylko malowaniem trawy na zielono. Chyba wszyscy mają już DOŚĆ tej sytuacji.”

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *