To nie żart! „Aktywiści” chcą wprowadzenia kasków dla kierowców samochodów

Odkąd nasi znajomi z łódzkiego stowarzyszenia LDZ Zmotoryzowani Łodzianie napisali o tablicach rejestracyjnych dla rowerzystów, ci dostali szału i amoku. Jedni przekonują, że to niezrozumienie tematu bo rower jest opływowy a tablica ograniczy jego mobilność (??), inni że coś tam, a jeszcze inni poszli za ciosem i stosują zemstę. I to najbardziej prostacką z możliwych.

Doborowe towarzystwo

Pomysłodawcą tego pomysłu jest niejaki Łukasz Zboralski, kolejny samozwańczy autorytet, kiedyś dziennikarz „Czasu Chełmna” i „Czasu Świecia”, dziś naczelny największej tuby uzurpatorów miejskich, fanów łowełków tytułu brd24.pl. Na zadawane pytania o jego kompetencje w tym temacie (czyli infrastruktury itd) – natychmiast blokuje. W tym kuriozalnym, i absolutnie idiotycznym pomyśle, do którego dorobiono „badania”, wspiera go człowiek, który doi warszawiaków, niejaki Robert Buciak. To on jest autorem dewastacji Dolinki Służewieckiej, czy projektów z Budżetu Obywatelskiego, które urągają wszelkim moralnym zasadom.

 

 

Spece w akcji

Jak podaje Activist Watch; „OPRACOWANIE” ważnej petycji to dwa zdania. Jak na dziennikarza hegemonów prasowych „Czasu Chełmna” i „Czasu Świecia” to jest grubo. (Mowa o wcześniej wymienionym Zboralskim).

Powoływanie się na wyniki badań m.in. z roku 1984 pokazuje albo zerowy poziom wiedzy, albo celową manipulację. Samochody od tego czasu troszeczkę się zmieniły.

 

 

Ciekawe dlaczego Robert Buciak nie wspomina nic o obowiązkowych kaskach dla rowerzystów? A może to zwykłe perfidne aktywistyczne trollowanie pomysłu obowiązku ubezpieczenia OC rowerzystów i posiadanie tablic rejestracyjnych na pojazdach typu rower?  pyta Activist Watch.

Idąc tym tropem powinniśmy wnioskować, aby rowery były obudowane ramą stalową z blachy, dokładnie tak samo jak zbudowane są samochody. Ale po się ośmieszać.

Portal Warszawski

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *