„Zresztą Jezusek i tak nas zawsze widzi z chmurki jak sobie wal.my”. To element miesiąca dumy LGBT??

Od początku czerwca odbywa się tzw. miesiąc dumy LGBT. Wróc LGBTiQA czy jakoś tam. W związku z tym, faszerowani jesteśmy przez międzynarodowych gigantów miłością, równością i podprogowym praniem mózgu. To co towarzyszyło człowiekowi od początku dziejów, czyli miłość homoerotyczna, która mimo wszelkich „progresywnych” badań, sięga maksymalnie 5, może 7%, dziś stała się tłuczkiem do walenia po głowach. Istnieje jednak druga strona tej dumy. Środowisko LGBT nienawidzi. Tak, nienawidzi Boga, i jego Dzieła – Kościoła Katolickiego.

Do dziś nie dostaliśmy odpowiedzi

W sierpniu 2020 roku popełniliśmy wpis, który zrobił w sieci furorę; „Jak wiecie Portal Warszawski jest zaangażowany społecznie, dlatego też chcielibyśmy pomóc społeczności LGBT, aby móc pokazać ją w jak najbardziej kolorowych, tęczowych kolorach miłości . Nie możemy godzić się na faszyzm, który doprowadza do represjonowania niewinnych osób! Dlatego też przygotowujemy duży reportaż o zaangażowaniu społecznym ruchu LGBT.

 

 

Pytamy zatem Was, naszych czytelników, może wiecie, ile w Warszawie utrzymywanych jest przez ruch Lgbt domów starości, hospicjów dla dzieci i dorosłych, jadłodajni dla bezdomnych❓❓❓ Może wiecie, czy organizowali humanitarną pomoc dla wyrzucanych lokatorów z warszawskich kamienic❓ Czy sprzątali groby żołnierzy AK, w końcu powstańcy za nich walczyli ❓❓ Kochani. Wierzymy, że nas zasypiecie tysiącami przykładów, zatem od razu uprzedzamy, że wolno będziemy odpisywać.”

Apel publikowaliśmy dwa razy…do dziś nie dostaliśmy ani jednego maila!

 
 

Maryjka między nogami, Jezusek patrzy na nas z góry

Parę dni temu permisywiści opublikowali listę szkół przyjaznych dla LGBT. Trzeba być mocno zdemoralizowanym, żeby w ogóle zajmować dzieci i młodzież tematem seksualności. Ale należy pamiętać, że komuniści od zawsze używali łóżka i narządów płciowych do majstrowania przy człowieku. Im więcej emocjonalnych kalek, tym większe pole do „zbawiania dusz”. Tzw. obrońcy lewackiej społeczności LGBT (homoseksualiści nie identyfikujący się z lewactwem patrzą ze zgrozą na „eksperymenty” tego środowiska) za całą wyimaginowaną nienawiść do gejów i lesbijek oskarżają kościół, ten sam z którego robi sobie żarciki pewien blog, a jakże, wspierający Dumę LGBT. Bez złudzeń. Tak wygląda w większości „środowisko” LGBT. Oni naprawdę obsesyjnie nienawidzą Boga i wszystkiego co od niego pochodzi!

 

 
 

Deklaracja LGBT+

Nie należy zapominać nawet na moment o śmiercionośnej deklaracji aktywu gejowskiego, którego jeszcze rok temu reprezentował niejaki Paweł Rabiej, wiceprezydent Warszawy, który w czasie największej pandemii w XXI wieku wyjechał sobie na wakacje. Warto przypomnieć o czym pisał i mówił:

Będziemy ścigać za zrównywanie LGBT z pedofilią

Paweł Rabiej: Będziemy ścigać za zrównywanie LGBT z pedofilią

 

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *